Günde 2 kez inek idrarı içerek kanseri yendi

Bağırsak kanseriyle savaşan 54 yaşındaki Roslyn McMaster, hastalığına meydan okumak için Hindistan’a gitti. Doktorların yalnızca 3 ay ömür biçtiği McMaster, Hindistan’da ayurvedik detoksu yapmaya başladı. McMaster’ın, detoks kapsamında günde 2 kez bazı şifalı otlarla birlikte kaynatılan sıcak inek idrarı içerek iyileştiği öğrenildi.

Daily Mail’de yayınlanan habare göre, 2016 yılında bağırsak kanseri teşhisi konulan Roslyn McMaster, 6 ay boyunca geleneksel tedaviyi denedikten sonra doğal detoks tedavilerini araştırdı. Hindistan’da bir detoks kliniğine giden kadının bir anda hayata bakış açısı değişti.

Tedavi 5 süreçten oluşuyor

Hem fiziksel hem de mental olarak iyileştirmeyi hedefleyen kliniğin uyguladığı yöntemler McMaster’in iyileşmesine yardımcı oldu. McMaster’in tedavisi 5 süreçten oluşuyor: Masaj, kusma terapisi, nasal terapi, arınma ve lavman. McMasterun, bunla birlikte buhar kutusuna girdi ve ayran terapisi aldı.

54 yaşındaki kadının aldığı tedavinin en dikkat çeken kısmı ise inek idrarı içtiği bölüm. Roslyn 20 gün boyunca günde 2 kez bazı şifalı otlarla birlikte kaynatılan sıcak inek idrarı içti.

Eve döndükten sonra da bağışıklığını güçlendirmek için bitkisel ilaçlar kullanmaya devam ettiğini söyleyen McMaster, 3 ayın sonunda harika hissettiğini söylüyor.

Roslyn, “Bu kadar kusmadan sonra 4 kilo kadar verdim ancak vücudum hiç olmadığı kadar güçlü. Daha enerjik hissediyorum ve arkadaşlarım parladığımı söylüyor” ifadelerini kullandı.