Tavuk gibi yumurtladığını iddia eden 14 yaşındaki çocuk

İnanması güç ama gerçek. Endonezya’da bir çocuk yumurta yumurtlama yeteneği olduğunu ve şimdiye kadar 20 yumurta “ürettiğini” iddia etti.

Herkes internetin dünyayı daha garip yaptığını iddia ediyor. Kesinlikle aynı fikirde değiliz. Bizce dünya her zaman garipti. Ancak internet bunu tüm çok daha görünür hale getirdi. Örneğin şimdi anlatacağımız bu olay internet olmasa muhtemelen hiçbir şekilde bilinmeyecekti. Ancak şimdi bu ilginç iddiayı tüm dünya öğrenecek.

 Tavuk gibi yumurtladığını iddia eden 14 yaşındaki çocuk

Olay şu: 14 yaşındaki Akmal 2016 yılından beri yumurtladığını iddia ediyor. Şimdiye kadar 20 tane yumurta çıkardığını iddia eden genç çocuk, bunun mümkün olmayacağını söyleyen doktorlara kesinlikle inanmıyor. Ancak üzerinde yapılan incelemeler epey ilginç bir ihtimali ortaya çıkartıyor.

 Tavuk gibi yumurtladığını iddia eden 14 yaşındaki çocuk

Doktorlara göre Akmal’ın vücudu doğal olarak yumurta üretmiyor. Bunun yerine çocuk yumurtaları oraya yerleştiriyor. Yapılan X-Ray’lerde çocuğun rektumunda oturan bir yumurta görüldü. Bu da doktorlara Akmal’ın alışkanlıkları hakkında soru sormaya yönlendiriyor. Ancak Akmal’ın bunu yaptığı şu ana kadar hiç kimse tarafından görülmüş değil.